Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROF HEMISKO CISTENJE NA GARNITURI ZA SEDENJE

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: kerher profesional 15 Maj 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir

HEMISKO CISTENJE I ODRZUVANJE NA TEKSTILEN TAPACIR NA NAMESTAI-GARNITURI ,STOLICI,JOGI... ---VO VASIOT DOM NA LICE MESTO---

PROFESIONALNO CISTENJE I PROTEKTIRANJE NA KOZNI GARNITURI I EKO KOZA.

ODSTRANUVANJE I NEUTRALIZACIJA NA FLEKI I DRUGI NECISTOTI.

RABOTIME SO GERMANSKI PROF.MASINI I DETERGENTI OD PONOVA GENERACIJA KOI NE SE STETNI I ZA OKOLINATA.

NAD 23 GOD. RAB. ISKUSTVO.

GARANTIRAN KVALITET I USLUGA.

ZAKAZETE TERMIN.
kerher profesional
070508831
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione