Se bara zena od Aerodrom za cuvanje deca

Shitet nga: Jovan 08 Qer 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Aerodrom, Shkup
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Barame zena od naselba Aerodrm za cuvanje na 15 mesecni bliznaci. Cuvanjeto ke bide zaedno so nivnata baba, t.e ke i pomaga na babata. Naselba Aerodrom vo blizina na voen bazen.
Cena po dogovor .
kontakt telefoni : 070285492 i 071397946 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim