Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

INSEKTICID SLUZBA DEZINSEKCIJA DERATIZACIJA

0 MKD

Shitet nga: Insekticid 14 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Efikasno unistuvame bubasvabi .lebarki . mravi gluvci .bolvi. stenici .taftabiti. krlezi od kucinja ,imame material protiv zmii, Unistuvame idiva treva. koja se unistuva sose koren..... Firmata e so 25 godisno iskustvo rabotime so najsovremeni....... francisuki ekoloski materijali...... koj ne se otrovni za luge i toplokrvni zivotni ..posle tretiranjeto nema damki.nema cistenje brisenje i ne e stetno za luge i milenicinja......materialot isparuva i samo se provetruva 10 minuti. INDIVIDUALCI koi se prestavuvaat vo nase ime bes firma i vrsat zabluda kaj graganite ne priznavame garancija......i bes da imame raboten nalog so adresa i telefon na otsvaren povik vo sluzba INSEKTICID OD SKOPJE......... ODOBRENI OD MINISTERSTVO ZA ZDRAVSTVO.

IZDAVAME SANITARNI POTVRDI!! ZA DUKANI VRSIME DEZINFEKCIJA PROTIV KORONA VIRUS VO FIRMI DUKANI LOKALII PRIVATEN IMOT.

TEL: 070-228-413
Insekticid
070228413 ,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione