Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

МАSINSKO PERENJE TEPISI

60 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 16 Mar 14:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ покрај останатите услуги Ви нуди:
- НАЈЕФТИНО
- НАЈКВАЛИТЕТНО
- ПРОФЕСИОНАЛНО МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ТЕПИСИ
Ги земаме Вашите теписи од домови или деловни објекти,
Ги переме со соодветни сертифицирани, еколошки шампони,
Ги третираме теписите со посебно внимание на составот и боите, комплетно (со посебен третман на ресите)
Ги сушиме во специјални сушари и во најкраток рок Ви ги доставуваме до местото од каде што сме ги земале.
Нашето долгогодишно искуство и голем број на клиенти се гаранција за квалитена работа.
*Переме теписони и на лице место

Доверете ни ги Вашите теписи и ќе најдете долгорочно решение за нивното одржување.

ЖИВЕЈ ЧИСТО!!!
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Tregoje në hartë
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529, 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
NAJPOVOLNO GENERALNO CISTENJE STANOVI 1 650 MKD
Se bara rabotnik za vo peralna 0 MKD
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 MKD
PROFESIONALEN SERVIS ZA CISTENJE I TEKOVNO ODRZUVA 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione