Se nudi usluga za cistenje

Shitet nga: Слободанка 06 Qer 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Veles
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Чистам станови и куќи.
Попладне чувам деца на неколку часа.
Контакт на телефон 078389947 или на 078201256. Барајте Слободанка
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim