Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MONTAZER

Blihet nga: Љубица 17 Pri 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Потребни квалификации:
• Поседување на возачка дозвола Б-категорија
Главни задачи и одговорности:
• Подготовка и контрола на основните средства кои се користат за монтажата
• Превоз/дистрибуција на потребниот материјал до местото на монтажа
• Сервисирање и одржување на сите видови дисплеи/сталажи
• Монтажа (поставување на сталажи, монтажа на конструктивен дел, поврзување команди, електрика и сл.)
• Контрола на исправност по завршување со монтажата
• Проверка на хигиена на монтажното место по завршување со монтажата
Своја биографија (CV) испратете ја на [email protected]
Љубица
Në fillim