Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara konfekcija ili sivacka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Blihet nga: Novel Dizajn 17 Tet 09:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Shërbimet
Të tjera
Се бара конфекција или шивачка со искуство за изработка на детска облека и аксесоари.

Контакт 078406420
Novel Dizajn
078406420
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione