Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fitnes centar

Shitet nga: Aleksandar 11 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Studio za sport i rekreacija ,,Zdravje Fitnes,, vo naselbata Aerodrom vo Skopje,lice za kontakt Aleksandar,vo teretana vezbi za site generacii za pravilno izvajano telo i dobro zdravje,po povolni ceni.Mob.tel:077-647-934
Aleksandar
077-647-934
Leaflet
Në fillim