Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Grafichki dizajn

100 MKD

Shitet nga: vladimir 15 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Сакате да бидете поразлични и уникатни?
Сакате да имате успешен и стабилен бренд и да бидете поразлични од останатите?
Ние ќе ви помогнеме во тоа!

Нашите услуги вклучуваат :
- Дизајн на лого и идентитет
- Маркетинг стратегија
- Начин на промовирање
- Дизајн на печатени медиуми
(брошури, визит картички, каталози, постери и останати промотивни материјали)
- Ракување со социјални медиуми

uno2 е вистинскиот избор ако сакате да бидете поразлични!

Телефон за контакт:
- 072 610 290
- 077 552 772
vladimir
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione