Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PZY GINEKO MEDIKUS

Shitet nga: Gineko medikus 11 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
PZY Ordinacija po opsta medicina (privatna) vo naselba Aerodrom vo Skopje ,,Gineko Medikus,, gi davame site lekarski opsti naodi kaj deca i vozrasni.Tel:02-2444-819
Gineko medikus
02-2444-819
Leaflet
Në fillim