Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shetam kucinja

150 MKD

Shitet nga: Ристе Златев 22 Maj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Шетам кучиња за 150 денари/половина час 200 денари/од час.Јас имам 13 години и сум голем љубител на кучина.Контакрирајте ме на мојот телефонски број 071 784 814.
Ристе Златев
071784815
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione