Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Parketarski uslugi

Shitet nga: I-S ING MONTING 07 Gush 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Mestenje struganje i lakiranje na parket i patoz ,laminat
Prodazba na : Laminat , parket , lajsni , boi lakovi
I-S ING MONTING
075 431 746
Leaflet
Në fillim