Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecatenje Flaeri so popust

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Арт&Арт студио БАТЕВ 01 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
ПРОМОЦИЈА 20% ПОПУСТ

1000 флаери А5 колор двострано - 3300 ден.
3000 флаери А5 колор двострано - 4500 ден.
5000 флаери А5 колор двострано - 6000 ден.
10000 флаери А5 колор двострано - 9000 ден.

1000 флаери А4 колор двострано - 4000 ден.
3000 флаери А4 колор двострано - 6300 ден.
5000 флаери А4 колор двострано - 9000 ден.
10000 флаери А4 колор двострано - 15000 ден.

Нарачките може да се направат на e-mail: [email protected] или на тел: 078 581 064

Рок на испорака: 2-3 дена.

Работно време 9:00 - 17:00
Лице за контакт
Коста

Арт&Арт студио БАТЕВ
078 581 064 / 02 2651 254
Leaflet
Në fillim