Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SIENJE NA GOLEMO I MALO

2 EUR

Shitet nga: WORK 14 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shërbimet
Të tjera
Sienje na golemo i na malo so visok kvalitet
skopje karposh
so vash material konci nasi
sienje na dukseri trenerki fustani pantalloni (rabotnicki i normallni )
praime i korekcii skratenje pantalloni krpenje takvi nesto mozete da pregleduvate u nasiot sajt u instagram ili fb ZAHADRESSMAKING SALON
se naogame u karposh 4 TRI kuli .
info 070680158
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione