Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CEMENTNA KOSULICA I FERO BETONI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BALKAN GRADBA 01 Sht 03:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Shërbimet
Të tjera
Компанија БАЛКАН ГРАДБА е специјализирана и за поставување на цементни кошулици над бетонски подови и во зависност од конкретната површина и потребите на клиентот изработуваме цементни кошулици за индустриски подови, цементни кошулки за станбени објекти, за јавни установи, покриени или откриени тераси... Цементните кошулки од феро-бетон, во кој покрај големиот број адитиви се вградуваат и стаклени влакна за армирање на кошулицата се погодни за индустриски подови, подруми, работилници, машински хал, паркинг простори, складишта, товарно-истоварни рампи..., бидејќи се карактеризираат со исклучителна цврстина, отпорност од механички оштетувања и низок степен на порозност.Сите видови бетонски кошулици БАЛКАН ГРАДБА ги изведува користејќи најквалитетни материјали лиценцирани со соодветни сертификати и врвна технологија, со што се постигнува висок квалитет. Компанијата располага со квалификуван и висококвалификуван тим од 12 вработени, специјални пумпи за мешање и транспорт на материјалот, како и таканаречени хеликоптер машини за набивање и финална обработка на цементните кошулици што се поставуваат. БАЛКАН ГРАДБА на македонскиот градежен пазар е присутна од 2007 година и во досегашното работење се докажа како компанија која поставува нови стандарди во доменот на завршните работи во градежништвото. Соработуваме со сите позначајни градежни компании во Македонија, од кои би ги издвоиле ЖИКОЛ, АДИНГ, Филип Прима Ексклузив, Аполо Инженеринг, ПИР, Голден Арт, Олимпик и други.

БАЛКАН ГРАДБА зад себе остава успешни проекти и задоволни потрошувачи.Од многубројните проекти и објекти кои ги реализира БАЛКАН ГРАДБА ги издвојуваме Џевахир Скај Сити, Систина болница, Ремедика, Филип II болница, Аква Парк Скопје, Филип II Градски Стадион, Елена Лука, Скопје Сити
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione