Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dezinfekcija

Shitet nga: BubaTer bubater 08 Gush 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Shërbimet
Të tjera
Pretprijatie od Skopje,Republika Makedonija ,,BubaTer,bubater,, vrsi prskanje vo domasni prostorii i rabotni prostorii vo Skopje i cela Makedonija,kvalitetna dezinfekcija,dezinsekcija i deratizacija protiv (mravki,muvi,bolvi,bubasvabi,komarci,lebarki,pajacinja i gluvci)po evtina cena od 123 denari.Mob.tel:076-884-703
BubaTer bubater
Leaflet
Në fillim