Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka na profesionalno cv za rabota

0 MKD

Shitet nga: Dragan 21 Tet 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Shërbimet
Të tjera
izrabotuvam profesionalno cv na angliski jazik za rabota vo irak i afganistan i apliciram za rabota vo stranski kompanii potrebni struki:soferi,vodoinstalateri,klima majstori,stolari,kujna,opsti rabotnici,sef na opsti rabotnici za povece informacii pisete mi na meil [email protected]
Dragan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione