Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara devojka za pridruzba i personalen asistent

500 EUR

Shitet nga: Den 14 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Shërbimet
Të tjera
Biznismen od stranstvo so Poteklo od Skopje bara pridruznicka za vo Skopje I patuvanja vo stranstvo so ubava nadoknada.
Do 26 god moze I studentka od mkd
Prati email kratko pretstavi se na:
[email protected]
Den
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione