Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prevoz na patnici 8+1 vo RM i stanstvo

0 MKD

Shitet nga: Бошко 11 Nën 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Mercedes Vito 8+1
Klimatizirano
Vrsam pevoz vo zemjava i stranstvo
Бошко
075 44 33 87
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione