Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prevoz na sut, tampon, zemja, gradezni materijali

1 MKD

Shitet nga: Sase 13 Qer 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Вршиме превоз на шут, тампон, земја, градежни материјали, мебел со кипер по пристапни цени.
Контакт тел:
074 234 016
078 854 973

sut, zemja, pesok, tampon, gradezni materijali, kiper, iveco
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione