Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rusam busam krsam so dolgogodisno iskustvo

Shitet nga: milovan 10 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Krsam busam sekakov vid na beton,profesionalno so profesionalna hilta ,vadam zidni i podni plocki,malter od zid,parket,vrati,prozori,kosulici so dolgogodisno rabotno iskustvo . Cena po dogovor...077/671-627
milovan
077671627
Leaflet
Në fillim