Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrsam prevoz na patnici so novo vozilo

0 MKD

Shitet nga: Predrag 18 Nën 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Вршам превоз на патници во земјата и странство со ново возило по најповолни цени и тоа:
Скопје-Охрид 60 еур
Скопје-Струга 60 еур
Скопје-Београд 150 еур
Скопје-Солун 80 еур
Скопје-Софија 80 еур
и многу други дестинации, цена по договор
Контакт: 076 229 087 Предраг
Predrag
076229087
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione