Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Transport so kombe

Shitet nga: igor 28 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vrsam prevoz za selidba so kombe vo skopje i niz cela makedonija I so utovar i rastovar cena za prevoz skopje 600denari
Leaflet
Në fillim