Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Taxi Mercedes airport Solun Sofija Bansko

800 MKD

Shitet nga: Gligor 12 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vozete se edinstveno so mercedes vozila vo MK. i nadvor od drzavata so komplet osiguruvanje na patnici.
Airport 800 den
Airport Solun 80 e
Airport sofija 80 e
Pristina 60 e
Bansko 80 e
Beograd 180 e
Za bilo koja druga destinacija javete se ke se dogovorime.
Leaflet
Në fillim