Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAXI PREVOZ TAXI DRIVER patnici pratki

Shitet nga: Deyan 08 Korr 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Vozac so iskustvo nepushac tocen, prevozot se vrshi so BMW so klima kozni sedishta cisto. Javete se ili pishete na viber vo sekoe vreme da se dogovorime za sekakva kombinacija.
Driver with experience not smoking speaking english 33y.old A/C in car.
Skopje-Airport 15 euro,
Skopje-Ohrid 50 euro,
Skopje-Solun 90 euro,
Skopje-Halkidiki 110 euro,
Skopje-Belgrade 180 euro,
Skopje-Sofia 100 euro.
Viber: +38978292497 send me sms on viber 24/7.
Leaflet
Në fillim