Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Busenje bunari niz cela Makedonija

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Geo Akva 21 Maj 19:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Геомеханички и хидрогеолошки истражни работи.Изведба на пробни и експлоатациони бунари , хоризонтални бушотини под пат и пруга, отвори во бетон.Проектирање водовод и канализација.Прочистување на стари бунари .
Geo Akva
Гео Аква е компанија формирана во Скопје, 1994 година. Истата поседува стручен тим на вработени од разни области на геотехниката и хидротехниката со големо искуство стекнато на просторите на Балканот и пошироко ! Повеќето дејности со кои Гео Аква се занимава се: - Изведба на геомеханички и хидрогеолошки истражни работи - Изведба на пробно-експлоатациони бунари - Изведба на хоризонтални бушотини под пат и пруга - Изведба на отвори во бетон - Набавка, транспорт и монтажа на потопни пумпи (Panelli) - Изработка на проектна документација - Геомеханички елаборати - Изработка на проектна документација - Елаборати за заштита на животна средина Она што со сигурност ќе го добиете е најефикасно и најисплатливо решение но и квалитет како една од главните причини за наше постоење. Контакт: m:+389 70 217 610 e-mail:geo.akva.94@gmail.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Sarafov br 35 Tregoje në hartë
070217610
Geo Akva
070217610
Se baraat opsti gradezni rabotnici 0 MKD
Rusenje krsenje secenje beton busenje 0 MKD
BUSENJE BUNARI 0 MKD
BUSENJE BUNARI 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione