Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CISTENJE SUT SO KIPER 4M3 KRSENJE I RUSENJE BETON

Shitet nga: frlanje shut rusenje beton 10 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PREVOZ NA PESOK FRLANJE NA SUT OTPAD SEKAKOV, ISFRLANJE SO KIPER KAMION 4M3 I RABOTNICI VO DRISLA, KRSAM I RUSAM SEKAKOV VID NA BETON VADENJE NA PLOCKI KOSULICI CISTENJE DVOROVI SECENJE PROBLEMATICNI DRVA VO DVOROVI SO MOTORNA PILA I DR.
frlanje shut rusenje beton
070 483 719
Leaflet
Në fillim