Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prevoz do site destinacii

0 MKD

Shitet nga: TOSE 08 Tet 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Нудиме Вип превоз до сите дестинации,со најмодерно возило од марката Mercedes Benz.
Возилото е опремено со сите додатоци кои можат да го обезбедат вашиот превоз да биде удобен и пријатен.Навремено и професионално извршување на услугите.
24hours service

тел.076 482 116
075 482 116 Тоше
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione