Pevoz so kombe

Shitet nga: hari 27 Jan 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Shkup
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Precoz so kombe mercedes 308 d. mozna e naplata i preku faktura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim