Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREVOZ TRANSPORT SELIDBI ZEMAM MEBEL SUT I DRUGO

Shitet nga: lazo 23 Maj 06:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Evtino vozam niz makedonija sekakva roba. selam od domakinstvo ili firmi. voedno frlam sut i rascistuvam nepotrebni stvari mebel prozori vrati pri renoviranje od doma sto ne vi trebat i nepotrebno smetat.
Leaflet
Në fillim