Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREVOZ TRANSPORT SELIDBI ZEMAM MEBEL SUT I DRUGO

0 MKD

Shitet nga: lazo Dje 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
VRSAM EVTINO SELENJE, SELIDBA, PRESELBA, PRESELUVANJE SO KOMBE FIAT DUKATO-MAKSI NOSIVOST 1.5T. DOLGO 3.4M. VISOKO 1.9M. SIROKO 1.8M, RABOTAM I DRUGI USLUGI PRIMER. SO MOJ SORABOTNICI CISTAM FRLAM, OTSTRANUVAM SEKAKVI NEPOTREBNI AMORTIZIRANI ILI OTPISANI STVARI OD DOMAKINSTVO FIRMI ZGRADI GARAZI I DR. OTPAD, STARA HARTIJA, KNIGI, MEBEL I DR. STO NEPOTREBNO ZEMAAT DRAGOCENO MESTO I SMETA PRI RABOTA VO FIRMI, MINISTERSTVA, ZGRADI, ZAEDNICKI PROSTORI, VLESOVI PODRUMI, GARAZI, KUKI DVOROVI RESTORANI KAFANI I DRUGO. NEKOJ OD OVIE RABOTI STO MOZE DA SE UNOVCI GI VRSAM BESPLATNO. CISTAM I OTSTRANUVAM SUT OD RENOVIRANJE NA STANOVI SO MOJ TRANSPORT I MOE MESTO NA FRLANJE. VRSAM SELENJE I PRODAZBA NA PCELI MED I PCELNI SEMEJSTVA SO ZAEDNICKA PRIPREMA.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione