Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SKOPJE SOFIJA prevoz TAXI airport 50%

4 500 MKD

5 000 MKD

Shitet nga: Toni 22 Dhj 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
VIP Taxi & Rent-a-car Skopje Thessaloniki Belgrade Sofija Athens Zagreb Ljubljana....Rent-a-car ! ! !

The cheapest taxi services & Rent-a-car in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje!!!!

-Professional driver with excellent knowledge of english language
-Travelling insurance
-Laptop & Internet available


Relations:

SKOPJE - SOLUN (Thessaloniki) airport 75 EUR
SKOPJE – SOFIJA airport 70 EUR
SKOPJE – BELGRAD airport 150 EUR
SKOPJE – ATHENS airport 270
SKOPJE – PRISTINA airport 50 EUR
SKOPJE – TIRANA airport 130 EUR
SKOPJE - PODGORICA 140 EUR
SKOPJE – OHRID airport 60 EUR
SOLUN (Thessaloniki) airport– PRISTINA 130 EUR


If your destination is not listed, please don't hesitate to call us, and feel free to ask for additional information.Telephones:
+389 75 650666
+389 71 609506 Toni Speaking englis

E-mail:
[email protected]

WEB:
www.viptaxi.dooel.info
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione