Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAXI PREVOZ

3 000 MKD

Shitet nga: ANGEL STOILOV TAXI KLASIK 27 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
SIGUREN I DISKRETEN PREVOZ OD GRANICA GUESEVO KON GRDOVI BO BUGARIJA :
DUPNICA.......................30 EU
PERNIK..........................30 EU
SOFIJA...........................40 EU
PLOVDIV.......................110EU
ANGEL STOILOV TAXI KLASIK
00359898541019
Leaflet
Në fillim