Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Transport prevoz na roba so kombe so licenca

900 MKD

Shitet nga: Pece 22 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
- Transport na roba so kombe do 1.9t i 15m3 niz Makedonija
Ceni povolni isporaka na vreme
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione