Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrsime sekakov vid na PPREVOZ i nadvor od mk

1 000 MKD

2 000 MKD

Shitet nga: Jordan 09 Korr 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Vrsime sekakov vid na prevoz i do vikendici vo planina raspolagame so povekje vozila
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione