Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Aluminski ogradi parapeti

80 EUR

Shitet nga: Еdi-em 12 Maj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Vrshime montaza na aluminski stakleni i nadvorasni ogradi. ceni od30-100evro.
Еdi-em
  Online
070960105 , 078371471
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione