Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izvedba na gradezna limarija

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: viktor metal 24 Qer 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Покривање кровови од лим, олуци, опшивки како и термо изолација на цевки. Изборот е ваш,наша задача е да ја завршиме работата како што треба. Многу ниски цени а врвен квалитет. Договор на лице место. Работиме низ цела територија на македонија. Мајстори со долгогодишно искуство во македонија и странство. Ве очекуваме!!!
нашата фб страна е https://www.facebook.com/viktormetalskopje
посетете не
viktor metal
078444316
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione