Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Solarni sistemi

11 000 MKD

Shitet nga: daniel 06 Maj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
монтажа и сервис на сите видови соларни системи
вршиме монтажа на сонцеви отворени системи
гаранција од 5 години
имаме бојери од 100-300л
исталација со 3/4 цевки со стаклено влакно специјални а топла вода
поцетна цена од 18 000 вклучена монтажа можност а плаќање на 10 рати беЗ камати
работиме на територија на цела македонија
Leaflet
Në fillim