Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masinsko malterisuvanje

300 MKD

Shitet nga: Александар 04 Korr 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Малтерисување со готов малтер (Пофикс,Ренова) на ѕидови и плафони.
Александар
075/227-094
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione