Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Struganje i lakiranje na parket

0 MKD

Shitet nga: Goce 31 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struganje lakiranje na parket i patos i drugi vidovi na podovi so zagarantiran kvalitet i so komplet mashini .Strogo rabotam so hromos lak parketot na slikite se licno moja izrabotka
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione