Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lepenje plocki mermer granit priroden kamen

0 MKD

Shitet nga: Elkom Invest 16 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Firma so dolgogodisno iskustvo vo gradeznistvoto vrsi lepenje na plocki , bunja , mermer , granit i priroden kamen
profesionalno kvalitetno i odgovorno rabotenje
Za sekoja izvrsena rabota ima i pismena garancija
Elkom Invest
077 968 668
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione