Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricar Elektricarski uslugi

Shitet nga: Jane 08 Gush 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vrsam sekakov vid na elektricarski uslugi, od promena na stara instalacija, do celosno postavuvanje na nova instalacija, promena na stanski tabli, montaza na rasveta(lusteri, Led lenti, plafonjerki i se ostanato) i se drugo sto e povrzano so elektrikata od vasiot dom...ZAGARANTIRANA USLUGA I KVALITET...
Leaflet
Në fillim