Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sivacki uslugi

Shitet nga: Daniela 10 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
шивачка работилница врши шивачки услуги на големо. блузи, хеланки, маици, пижами, постелнина, маици со сито штампа. цените зависат од моделот и количината.
Daniela
072/240474
Leaflet
Në fillim