Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MONTAZA i PRODAZBA na laminat parket i tarket

Shitet nga: Aco Ilijevski 02 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Вршиме Професионална и брза монтажа на сите видови ламинантни подови, parket i tarket.
Истотака стоиме на располагање при избор на квалитетен ламинантен под.
ЕКСТРА пoвoлни цени.
Повелете, јавете се. Ацо - 078 413 058 Оливер 078 512 899
Aco Ilijevski
078413058
Në fillim