Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plockar na povik

0 MKD

Shitet nga: Viktor Milenkovski 10 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Lepenje na sekakov vid keramicki granitni plocki, ukrasni kamenja,bunja I se ostanato Za vasiot Doma da bide poubav.Kvalitetot e pred se povelete javete se I uverete se.
Viktor Milenkovski
078 403358
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione