Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izvedba na hidroizolacija termoizolacija

25 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Solutions Futura Dje 12:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
*Изведба на хидроизолациjа и
термоизолациjа врз секакви структури и материјали
*Термоизолациони решениа
-внатрешна и надворешна изолациjа
*Комбинирана хидроизолациjа
*Дилетации
*Намалување на УВ-зрачење до 88%-ладен кров
ефект
*Врвни сертифицирани производи од ЕУ
*25 години издржливост на готов производ
*Изведби на зелен кров GREEN ROOF
*Звучна изолација на ѕидови и подови до
-50децибели

ИЗВЕДБА СО ВРВНИ КВАЛИТЕТИ И МОДЕРНИ
ПРИСТАПИ

MOZNOST ZA PLAKJANJE SO KREDITNA KARTICA

IZVEDBA NA GEFF PROEKTI-povrat na sredstva za energetska efikasnost

https://ebrdgeff.com/macedonia/

dabizmk@gmail.com

https://www.facebook.com/SolutionsFutura2222/

VIBER 079224679Referenca:
Termo izolacioni fasadi
Hidroizolacija
Renoviranje
Energetski efikasni fasadi
Kukji stan garsonjera vili sobi
Nedviznini
Rabota
Uslugi
Montaza
PVC
Vrati
Bekaton
Skele
Lim
Podovi
Stolarija
Gips
Ramni krovovi
Krov
Kosulica
Bitumen
Paneli
Parket
Laminat
Kamen
Keramidi
Prozori
Hortikulturno ureduvanje
Zelen krov
ramen krov
tecna guma
dvo komponentna
poliuretan

Solutions Futura
Солуции за хидроизолација и термоизолација Solucii za hidroizolacija I termoizolacija Solutions for waterproofing and thermal insulation
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
079224679
https://www.facebook.com/SolutionsFutura2222/
Solutions Futura
079224679
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione