Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZVEDBA NA HIDROIZOLACIJA TERMOIZOLACIJA

25 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Nikola 27 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
*Изведба на хидроизолациjа и
термоизолациjа врз секакви структури и материјали
*Термоизолациони решениа
-внатрешна и надворешна изолациjа
*Комбинирана хидроизолациjа
*Дилетации
*Намалување на УВ-зрачење до 88%-ладен кров
ефект
*Врвни сертифицирани производи од ЕУ
*25 години издржливост на готов производ
*Изведби на зелен кров GREEN ROOF
*Звучна изолација на ѕидови и подови до
-50децибели

ИЗВЕДБА СО ВРВНИ КВАЛИТЕТИ И МОДЕРНИ
ПРИСТАПИ

[email protected]

https://www.facebook.com/SolutionsFutura2222/

VIBER 079211953

Referenca:
Termo izolacioni fasadi
Hidroizolacija
Renoviranje
Energetski efikasni fasadi
Kukji stan garsonjera vili sobi
Nedviznini
Rabota
Uslugi
Montaza
PVC
Vrati
Bekaton
Skele
Lim
Podovi
Stolarija
Gips
Ramni krovovi
Krov
Kosulica
Bitumen
Paneli
Parket
Laminat
Kamen
Keramidi
Prozori
Hortikulturno ureduvanje
Zelen krov
ramen krov
tecna guma
dvo komponentna
poliuretan

Në fillim