Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVA DRVENA BOCVA ZA VINO I RAKIJA

200 EUR

Shitet nga: BORCE 05 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM NOVA DRVENA BOCVA ZA VINO ILI RAKIJA OD 330 LITRI IZRABOTENA OD BAGREM
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione