Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektro monterski uslugi

Shitet nga: elektroinvestunion 18 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Firma za elektrika vrisi sekakov vid na elektro monterski uslugi od vnatresni instalacii podzemni vozdusni mrezi dalnovodi I Dr izvedba na elektro instalacii na zgradi hali industriski objekti I se od elektrika
elektroinvestunion
078 355 677 078 355 697
Leaflet
Në fillim