Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Aluminiumski i stakleni ogradi

40 EUR

70 EUR

Shitet nga: Еdi-em 10 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Vrshime montaza na aluminski i stakleni, vantresni i nadvoresni ogradi (pamplex, kaleno staklo debelina od 8-20mm
Cenite se od 30 do 150evra za metar dolzina.
Еdi-em
  Online
070960105 , 078371471
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione