Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ELEKTRICAR NA POVIK

0 MKD

Shitet nga: kire 30 Sht 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
ELEKRO TEXNICAR INSTALATER IZVEDUVA I POPRAVA ELEKRICNI INSTALACII PROMENA NA SPRATNI TABLI POPRAVKA NA SPORETI BOLERI SE VO VRSKA SO ELEKRIKA IZVEDBA NA KOMPLETNA INSTALACIJA NA OBJEKTI SO ZASTITNI FIDOVI SKLOPKI. KIRE TEL 070280132 IMAME NA LAGER CAMERI ZA VIDEO NADZOR,ALARMNI SISTEMI SO DOJAVA NA MOBILEN,VIDEOFONI I DR RRABOTIME I SO KLIMA UREDI DOMASNI I VO KOLA SERVIS ANTIBAKTERISKO CISTENJE VAKUMIRANJE POLNENJE SO FREON MONTAZA DEMONTAZA TEL 070280132 KIRE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione